Agenda Inspiratiecentrum De Stap naar Balans te Hellevoetsluis

Samen is veel leuker dan alleen!

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Biotensor workshop: thema hond

17 oktober @ 09:30 - 13:00

Deze workshop geeft Marian speciaal voor beginners, die zelf een keertje willen proberen met de biotensor te werken. Ook als je meer wilt weten van de vele mogelijkheden van deze testinstrumenten. Ontdek wat testen voor jou, je gezinsleden en je huisdieren kan betekenen.

Het is een kleine proeverij op de zeer uitgebreide biotensor cursus/ opleidingsdagen door Biotensor specialist Ela Vissers. Deze dagen zitten nogal snel vol. Dus ben je nieuwsgierig en wil je meedoen aan deze workshop geef je dan snel op. We merken dat er veel belangstelling voor is, maar dat de echte cursusdag voor sommigen nog een stap te ver is.

Marian kennende zal zij er een gezellige en fijne workshop van maken. Voel je welkom in het Inspiratiecentrum van De stap naar balans in Hellevoetsluis.

Wil je eerst meer informatie? Mail naar info@destapnaarbalans.nl of bel 0653311851.

Meteen inschrijven? Hier is de link: https://www.md-balanscoach.nl/product/workshop-biotensor/.

 

Gegevens

Organisator

Locatie

Puppy Puber Club hond hellevoetsluis

Puppyclub en Puppycoaching

Meerdere dagen mogelijk
Gehele jaar
Marian Dekker


Contact met Marian

Sandra Huisman Osteopaat KynoVitaal

Honden Osteopaat 

Maandagen op afspraak
Gehele jaar
Sandra Huisman KynoVitaal


Contact met Sandra

Brainstormsessie Volg je Hart - Marian Dekker Hellevoetsluis

Brainstorm-sessie : Volg je hart!

Meerdere dagen mogelijk
Gehele jaar
Marian Dekker


Contact met Marian